انتشار یک فرم بر روی یک وب سایت

در فایرنت در محیط WYCIWYG هم بسادگی میتوانید فرم خود را به صفحه خود اضافه نمایید.

ایمیل های اطلاع رسانی و پاسخگوی خودکار

زمانی که بازدید کننده اطلاعات خود را ثبت می​کند، ماژول فرم آنلاین یک نسخه از اطلاعات را برای ایمیل تنظیم شده (مثلا مدیر فروش)  ارسال می​کند. همچنین می​توانید تنظیم کنید که بعد از هر ثبت اطلاعات توسط بازدیدکننده، به​ طور خودکار یک ایمیل برای او ارسال شود، در ایمیل شما می​توانید فایلهای تبلیغاتی خود را نیز ارسال نمایید.

جمع آوری اطلاعات

برای گرفتن هرگونه اطلاعات از کاربر شما باید فرم​های سفارشی داشته باشید. ایجاد یک فرم​ برای تماس مشتری، سفارشات، ثبت​ رویدادها، فرصتهای شغلی، نظرسنجی و یا هرگونه فرم دیگری نیاز به فیلدهایی با مشخصات و محدودیت​های از پیش تعیین شده دارد مانند ایمیل یا سن فایرنت به ​طور خودکار جدول بانک اطلاعاتی را میسازد و اسکریپتهای لازم برای جمع​ آوری اطلاعات را تولید می​کند.

خروجی اطلاعات بر روی اکسل

اطلاعات ثبت شده در بانک ​اطلاعاتی ذخیره میشوند و می​توانید با یک کلیک خروجی از آنها بر روی اکسل خروجی بگیرید. یعنی شما می​توانید در محیطی خارج از فایرنت اطلاعات جمع ​آوری شده را آنالیز کرده، آرشیو نموده و برای دیگران ارسال کرد.

ساختن فرمهای آنلاین

فرم آنلاین به شما امکان می​دهد که بدون دانش فنی فرم​های سفارشی بسازید و بر روی وب سایت انتشار دهید.

طراحی فرم

هر فرم که ایجاد می​ شود، پیش​ فرض ساختار جدولی دارند ولی شما می​تواند در محیط طراحی فرم، با استفاده از HTML و CSS فرم خود را کاملا طراحی کنید.