خانه وب
شرکت خانه وب در سال 1387 با هدف ارائه خدمات وب تاسيس و آغاز به کار کرد. از ابتدا با رویکرد سفارشی سازی و ارائه راهکارهای مبتنی بر وب هم و غم خود را بر آن نهادیم که "نیازمندی مشتری چیست؟"، مشتری چه می‌خواهد و دانش خود را در اختیارشان قراردادیم.
خانه وب با اتکا به تجربیات گذشته مدیران و کارشناسان خود در زمینه تولید نرم‌افزار و زیرساخت‌های نرم‌افزاری و همچنین تشخیص ضعف سفارشی سازی انواع وب سايتها و پرتال‌ها در ایران تصمیم گرفت از یک زیرساخت قدرتمند استفاده نماید تا بتواند هر آنچه مشتری می‌خواهد در زمان مناسب انجام دهد. با بررسی‌های بسیارKentico انتخاب شد.
خانه وب بر اصول تکنیک، تفکر، دقت، تعهد و هنر بنا شده است. تحقیق و استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و بکارگیری تکنیک‌های درست و بجا از ویژگی‌های متمایز خانه وب است. در خانه وب همواره سعی می‌شود خوب فکر شود و خوب اجرا شود در حالی که زمان به خوبی مدیریت گردد. و هنر، خانه وب خانه هنر است، تبع لطیف ایران زمین را می‌شناسد و زیبایی را از هر نگاه در نظر می‌آورد.
تمام این خوبی‌ها عنایت پرودگار است که در کنار مشتریانمان بدست آورده‌یم، زیرا که بسیاری از خوبی‌ها را مشتریان خوب ما به ما اعطا کرده‌اند.    
 
ما همواره در تلاشیم تجربه ای بی نظیر برای شما و ارزش هایی نو برای مشتریانتان بیافرینیم. سالها تجربه با صدها پروژه در حوزه های مختلف، به شما اطمینان میدهد که وقتی به شما وعده همراهی میدهیم، تا رسیدن به قله موفقیت در کنارتان هستیم و از هیچ آزمونی هراس نداریم.
برای شنیدن ایده های شما مشتاقیم، به شما اطمینان میدهیم ایده شما امانتی نزد ماست و از آن حفاظت میکنیم و برای شکوفا شدن آن با شما همراه خواهیم شد تا یک تجربه به یاد ماندنی در کنار رسیدن به موفقیت، در ذهنتان باقی بماند.

خانه وب و کنتیکو:
خانه وب به عنوان نماینده و شریک تجاری کنتیکو عهده‌دار بومی‌سازی و فارسی سازی زیر ساخت کنتیکو در ایران گردیده، و پرتال‌ها، وب سایت‌‌ها و نرم‌افزارهای بسیاری را طی این سالها با این زیرساخت قدرتمند تولید نموده است.
کنتیکو یکی از بزرگترین و قدرتمندترین زیرساخـتهای تحت وب دنیا است که در سال 2013 جایزه بهترین زیرساخت تحت وب دنیا را از انجمن asp.net developers کسب کرد.  همچنین با بیش از 25000 مشتری در دنیا مانند مایکروسافت و ... یکی از معتبرترین و امنترینECMS های دنیاست.
لینک نمایندگی خانه وب در سایت کنتیکو: http://kentico.com/Partners/WebHouse