خانه وب ارائه دهنده راهکارهای پرتال سازمانی، تجارت الکترونیک، باشگاه مشتریان، CRM، تولید نرم افزار به سفارش مشتری و راهکارهای هوشمند آنلاین مارکتینگ است

خانه وب در بیستم آبان ماه 1387 در یک صبح پاییزی متولد شد. فلسفه نامگذاریش این بود که وقتی دنیا رو به مجازی شدن دارد هر کسب و کاری و هر شخصی که پلاکی و خانه ای دارد باید در دنیای هزاره سوم هم خانه ای داشته باشد و سنگ این دنیا را بر وب بنا کرده اند.

هدفمان را براین گذاشتیم که هر سازمان، کسب و کار و یا هرشخصی باید در دنیای وب، فضایی داشته باشد برای معرفی، و اینکه باید دنیای واقعی و دست و پاگیرشان را در یک محیط ساختار یافته تری بازطراحی کنند، جایی که زمان و مکان گریبانگیرشان نباشد و فرآیندهای کسب و کارشان راحتر و روانتر در جریان باشد. 10 سال پیش این در ایران یک رویا بود ولی امروز میبینیم که این رویا در بسیاری از سازمانها و کسب و کارها تحقق یافته است.

هدفمان این شد که نگرش سازمانها را برای استفاده از پرتالها بهتر کنیم و پرتال را از یک سایت ساده به یک سیستم یکپارچه با ابزارهای توانمند ارتقا دهیم. شکرخدا اینکار به خوبی انجام شد ولی می دانیم که مصداق "آب دریا را اگر نتوان کشید - هم بقدر تشنگی باید چشید". به همه ایران نتوانسته ایم خدمت کنیم اما سازمانها و کسب و کارهای بزرگ ما را انتخاب کردند و افتخار خدمت با ایشان الویت اول خانه وب شد.

در این 10 سال کسب و کارهای الکترونیکی در شکلهای استارت آپ و اسکیل آپ سروشکل گرفته و در قالبهای مختلف خدمات‎رسانی می کنند، خانه وب هم بخشی از این بازار توسعه یافته شده است، در ده ها پروژه مشاور بوده ایم، در ده ها پروژه تولید کننده نرم افزار و دربعضی هم مشاور هم تولید کننده نرم افزار و هم به عنوان شریک تجاری و بخشی از سرمایه گذاری کسب وکار بوده ایم. در این سالها توانمندی خانه وب در ارائه راهکارهای تجارت الکترونیک بسیار رشده یافته و ابزارهای قدرتمندی برای این موضوع تولید شده است.

ما در خانه وب اصولی داریم که سعی می‎کنیم از این اصول خارج نشویم: اصل اخلاق در خانه وب الویت اول برای همه است. تعهد کاری دومین ویژگی همکاران ما در خانه وب است. تخصص و متخصص شدن راه اکنون و پیش روی ما هست. ما درخانه وب با این ویژگیها سعی میکنیم خوب فکر کنیم، از آخرین تکنولوژی بهره ببریم، زمان را بخوبی مدیریت کنیم و پاسخگوی کارفرماینمان باشیم.

در سال 1392 نماینده رسمی کنتیکو شدیم http://kentico.com/Partners/WebHouse و با استفاده از این زیرساخت بی نظیر راهکارهای زیادی پیش روی کارفرماینمان قراردادیم و در ارائه راهکارهای توسعه یافته با کنتیکو متخصص شدیم.

در حال حاضر تیم نرم افزار خانه وب ارائه دهنده راهکارهای پرتال سازمانی، تجارت الکترونیک، باشگاه مشتریان، CRM، تولید نرم افزار به سفارش مشتری و راهکارهای هوشمند آنلاین مارکتینگ است و تیم مشاوره ما، مدیریت پروژه، تجارت الکترونیک، استراتژی محتوا و دیجیتال مارکتینک را در دستور کار خود قرار داده است.

سالها تجربه و دهها پروژه در حوزههای مختلف این نوید را به ما و مشتریمانمان می دهد که تمامی ایده ها و خواسته‎های شما قابل انجام است، به بهترین روش و در بهترین زمان ممکن، صدای مشتریان این را گواهی می دهد.