خانه وب نماینده رسمی کنتیکو در ایران

خانه وب و کنتیکو

کنتیکو یک شرکت نرم افزاری اروپایی است که در سال 2004 توسط آقای پیتر پالاس تاسیس شده و نرم افزاری به همین نام " کنتیکو " تولید کرده. کنتیکو در ابتدای راه یک cms بود که مشتریان محدودی داشت. در سال 2008 Microsoft Gold Partner میشود  که این نشانه رشد کنتیکو در استفاده از تکنولوژهای مبتنی بر مایکروسافت است. همچنین کنتیکو در سال 2008 جایزه سریعترین رشد و پیشرفت در کسب و کار را در جمهوری چک دریافت می‎کند. در سال 2009 همزمان با ارائه نسخه چهار دومین بار جایزه سریعترین رشد کسب و کار را دریافت می کند. ما در خانه وب برای اولین بار در سال 2009 و با نسخه 4 آشنا شدیم و با توجه مسیر پیشرفتی که در کنتیکو دیدیم تصمیم گرفتیم مقدمات همکاری را با این شرکت در حال توسعه فراهم نماییم.
در سال 2011 اینبار جایزه بیشترین رشد دهنده تکنولوژی در جمهوری چک را دریافت کرد و دفاتر خود را در امریکا و انگلستان تاسیس کرد.  در سال 2012 راهکار آنلاین مارکتینگ به کنتیکو اضافه شد و در همین سال خانه وب به عنوان نماینده رسمی کنتیکو و به عنوان Solution Partner همکاری خود را با کنتیکو رسمیت بخشید.
کنتیکو در سال 2013 جایزه بهترین نرم افزار CMS و مدیریت خدمات مشتری را از انجمن حرفه ای توسعه دهندگان نرم افزار است (DEV PRO ) دریافت کرد که تاییدی بر قدرتمندی و معماری بی نظیر این نرم افزار توانمند دارد. در سال 2014 کنتیکو نسخه راهکار بازاریابی یکپارچه خود را رونمایی کرد و در سال 2015 وارد رکورد 25000 وب سایت تولید شده با کنتیکو شد و در بین 100 شرکت اول تولید کننده محتوا دیجیتال در دنیا قرار گرفت.
در سال 2016 و 2017 کنتیکو در نمودار گارنتر در جایگاه Challengers قرار گرفت و این روند رو به رشد کنتیکو همچنان ادامه دارد.
در طول سالهایی که به عنوان Solution Partner با شرکت کنتیکو و نرم افزار آن همکاری داشته ایم، پرتالهای کلان، نرم افزارها و کسب و کارهای زیادی را چه بصورت استارت آپ و چه  اسکیل آپ، پیاده سازی و راه اندازی کرده ایم و در تمامی این پروژه ها هیچ مشکلی برای توسعه نداشته ایم و به جرات می توانیم بگوییم کنتیکو قدرتمند است، هوشمند است، امنیت بسیار بالایی دارد و بسیار سریع است.
بطور خلاصه کنتیکو یک زیرساخت نرم افزاری تحت وب است، که با 5 سیستم کاملا یکپارچه هیچ نیازمندی را بی جواب نمی گذارد، کنتیکو یک پرتال سازمانی Enterprise است، کنتیکو یک راهکار تجارت الکترونیک هوشمند است، کنتیکو سیستم مدیریت محتوا پیشرفته است، کنتیکو یک راهکار آنلاین مارکتینگ، باشگاه مشتریان و CRM است و در نهایت یک شبکه اجتماعی یکپارچه است.
آدرس نمایندگی رسمی کنتیکو، خانه وب در پرتال کنتیکو: http://kentico.com/Partners/WebHouse