موتور گردش​کار پرتال سازمانی خانه وب این امکان را برای مدیران پرتال سازمانی فراهم می​ کند تا بتوانند تمامی محتوا و مطالب را در طول هر مرحله از فرآیند انتشار مدیریت، پیگیری و تصویب نمایند.

اجتناب از افزونگی اطلاعات

زمانی که چند کاربر همزمان بر روی یک سند کار می​ کنند، معمولا این ریسک وجود دارد که قبل از ذخیره شدن سند تغییرات Overwrite شوند. طراحی گردش​کار خانه وب با استفاده از قفل کردن محتوا این مشکل را برطرف کرده است، یک کاربر میتواند سند را Check out  کند دراین صورت تا زمانی که سند Check in شود، دیگر کاربران دسترسی به ویرایش صفحه را نخواهند داشت.

اطلاع رسانی های خودکار

امکان برنامه ​ریزی برای ارسال پیام​های سیستمی و یادآوری وظایف در طول فرآیند گردش کار وجود دارد. اطلاع ​رسانی​ها به صورت خودکار برای افراد درگیر فرآیند ارسال میشود.

بررسی کامل

 امکان بررسی کامل تمامی صفحات مربوط به هم در یک فرآیند وجود دارد. همچنین شما می​توانید پارامترها، Actionها و تایید اسناد را با یک کلیک تعریف کنید

تعریف قوانین و نقشهای کاربران

 تعریف و بکارگیری قوانین، با قابلیت پیکربندی و تعیین نقشها با استفاده از واسط کاربری تحت وب براحتی امکان​پذیر است.

زمان بندی کاربران

اگر کاربر در زمان مشخص شده بر روی کاری که به او انتساب شده هیچ اقدامی نکند، سند خود به خود به مرحله بعدی خواهد رفت. تنظیمات زمانی این چنین می​ تواند توسط مدیر محتوا انجام شود. این امکان تضمین می​دهد که هیچ فرآیندی در هیچ گامی گیر نمی​کند. تعریف بازه​های زمانی برای تمامی اکشنها مانندWait  و Timeout در تمامی مراحل فرآیند امکان​پذیراست.

سفارشی سازی گردش کار

تولید و سفارشی سازیAction ​های جدید برای فرآیند​ها از ویژگی منحصر بفرد خانه وب است. این امکان بخشی از یکپارچه سازی با سایر سیستمها مانند ERP،  CRM , را بخوبی پوشش میدهد.

طراح گردش کاری

با استفاده از طراح گردشکاری شما می​توانید گردش​کاریهای متعدد خود را براساس محتوا و یا متن یک صفحه تعریف کنید و بر اساس عواملی مانند زبان، موضوع، نویسنده و یا روشها​ی تایید، گردش خاصی را به یک صفحه اختصاص دهید.

کاملا یکپارچه با زیرساخت

 گردش کار خانه وب کاملا یکپارچه با زیر ساخت و قابل استفاده برای سایر زیرسیستم​ ها و ماژول​ها است.