فایلها، تصاویر و ویدیو با خانه وب شما میتوانید خیلی ساده فایلهای .doc ,.pdf ,.ppt ، تصاویر و ویدیوها را انتشار دهید و وب سایت خودتان را جذاب کنید.

انباره محتوا برای فایلها

شما می​توانید فایلهای بارگذاری شده در انباره محتوا را مدیریت کنید و از امکانات، گردش کاری، نسخه گذاری، مجوز دسترسی، جستجو، Taxonomyو SEO استفاده نمایید. بسته به نیاز خودتان می​توانید تنظیم کنید که فایلها بر روی هارد دیسک یا بر روی بانک اطلاعاتی و یا هر دو ذخیره شود.

پیوستهای صفحه

هنگامی​که یک فایل را در داخل یک متن وارد می ​کنید و یا با استفاده از فیلد مشخصی فایل را بارگذاری می ​کنید، زندگی فایل با چرخه حیات صفحه گره می​خورد. این بدین معنی است که فایل از تمامی ویژگی​های صفحه مانند گردش​کاری، مجوزها، نسخه ​گذاری و غیره برخوردار می​شود. این مدیریت فایلهایی را که بخشی از صفحه هستند را خیلی ساده می​کند.

نمایش گالری

خانه وب برای نمایش گالری روشهای گوناگونی ارائه میدهد. شما می​توانید از Lightbox gallery و یا Image rotator و بسیاری از وب​ پارتهای آماده​ایی که درخانه وب هستند استفاده نمایید. همچنین می​توانید با استفاده از jQuery هر نوع افکتی را پیاده سازی کنید. برای نمایش ویدیوها از هر نوع Player را میتوانید بکار بگیرید.

نمایش ویدئو

براحتی می​توانید ویدیو​های خود را بارگذاری کنید. شما حتی می​توانید درون یک فایل متنی هم ویدیو خود را داشته باشید.

Media Library

اگر شما نیاز یه ایجاد گالری تصاویر با تعداد تصاویر زیاد، و یا گالری ویدیو با تعداد بالای ویدیو دارید، می​توانید آنها را در کتابخانه مدیا (Media Library) ذخیره نمایید. این فایلها برروی هارددیسک ذخیره خواهند شد و البته متا دیتاهایی که به آن افزوده می​ شوند در بانک اطلاعاتی ذخیره میشوند.