فرم ساز آنلاین، در پرتال سازمانی خانه وب یک ابزارعالی است برای اینکه شما بتوانید بدون برنامه ​نویسی فرم​های خود را ایجاد کرده و بر روی وب انتشار دهید

انتشار یک فرم بر روی یک وب سایت

در خانه وب در محیط WYCIWYG هم بسادگی میتوانید فرم خود را به صفحه خود اضافه نمایید.

ایمیل های اطلاع رسانی و پاسخگوی خودکار

زمانی که بازدید کننده اطلاعات خود را ثبت می​کند، ماژول فرم آنلاین یک نسخه از اطلاعات را برای ایمیل تنظیم شده (مثلا مدیر فروش)  ارسال می​کند. همچنین می​توانید تنظیم کنید که بعد از هر ثبت اطلاعات توسط بازدیدکننده، به​ طور خودکار یک ایمیل برای او ارسال شود، در ایمیل شما می​توانید فایلهای تبلیغاتی خود را نیز ارسال نمایید.

جمع آوری اطلاعات

برای گرفتن هرگونه اطلاعات از کاربر شما باید فرم​های سفارشی داشته باشید. ایجاد یک فرم​ برای تماس مشتری، سفارشات، ثبت​ رویدادها، فرصتهای شغلی، نظرسنجی و یا هرگونه فرم دیگری نیاز به فیلدهایی با مشخصات و محدودیت​های از پیش تعیین شده دارد مانند ایمیل یا سن خانه وب به ​طور خودکار جدول بانک اطلاعاتی را میسازد و اسکریپتهای لازم برای جمع​ آوری اطلاعات را تولید می​کند.

خروجی اطلاعات بر روی اکسل

اطلاعات ثبت شده در بانک ​اطلاعاتی ذخیره میشوند و می​توانید با یک کلیک خروجی از آنها بر روی اکسل خروجی بگیرید. یعنی شما می​توانید در محیطی خارج از خانه وب اطلاعات جمع ​آوری شده را آنالیز کرده، آرشیو نموده و برای دیگران ارسال کرد.

ساختن فرمهای آنلاین

فرم آنلاین به شما امکان می​دهد که بدون دانش فنی فرم​های سفارشی بسازید و بر روی وب سایت انتشار دهید.

طراحی فرم

هر فرم که ایجاد می​ شود، پیش​ فرض ساختار جدولی دارند ولی شما می​تواند در محیط طراحی فرم، با استفاده از HTML و CSS فرم خود را کاملا طراحی کنید.