شبیه ساز Word است که امکانات نوشتاری و ویراستاری بسیاری را مانند نرم افزار Word، به صورت آنلاین و مبتنی بر وب در اختیار شما قرار می​دهد.

افزودن تصاویر، ویدیو و ویجت

علاوه بر تصاویر شما میتوانید ویدیو و یا فایلهای صوتی نیز وارد نمایید. با ویرایشگر محتوا می​توانید فرم آنلاین، دکمه​های امتیازدهی، نظرسنجی را وارد نمایید.

افزودن لینک

شما می​توانید در حالتهای مختلف لینک ایجاد نمایید:
  • سایر صفحات روی وب سایت شما
  • تصایر و سایر فایل های بارگذاری شده
  • هر محتوایی بر روی وب
  • داخل صفحه
  • به ایمیل
  • فایرنت مواظب لینکها هست، یعنی که اگر لینکی را تغییر نام داده یا جابجا کنید فایرنت آدرس اصلی را حفظ می​کند و نیاز نیست شما آدرسهارا بروز کنید.

آوردن متن از روی Word و سایر نرم افزارها

شما می​ توانید به روشهای مختلف متن مورد نظر را Paste کنید. می​ توانید شبیه به متن Word آنرا Paste نموده، یا text Plane آنرا Paste کرده و یا اینکه آن را بصورت متن کاملا تمیز و بدون هیچ تگ اضافه ​ای Paste نمایید.

ایجاد محتوا استاندارد و قابل دسترس

WYSIWYC کدهای HTML را ساخته و مشکلات احتمالی را برطرف می​کند. همچنین برای دسترسی بهتر از طریق واسط کاربری می​توانید برای فایلها و لینکها ویژگی ALT تعریف نمایید.

وارد کردن تصاویر و تغییر اندازه آنها

خانه وب این امکان را به شما میدهد که تصاویر را مستقیما از روی کامپیوتر خود وارد نمایید. شما میتوانید یک تصویر را درون متن وارد کنید، با حفظ نسبت اندازه تصویر، اندازه آن را تغییر دهید. برخلاف بسیاری از نرم​ افزارها خانه وب تغییر اندازها را بصورت خودکار انجام می​دهد و از اندازه اصلی هم یک نسخه ذخیره می​کند.

شخصی سازی نوارابزار ویراشگر WYSIWYG

نوار ابزار ویرایشگر براحتی برای کاربران مختلف قابل سفارشی شدن است و دسترسی به امکانات قابل تنظیم می​باشد.