خانه وب ذاتا قابلیت طراحی واکنشگرا را دارد و این توانمندی را به شما می​ دهد تا بتوانید براحتی تجربه ایجاد یک وب سایت پویا بر روی هر دستگاهی را داشته باشید.

با تغییر اندازه خودکار تصاویر زمان لود سریعتر خواهد بود

 تمامی تصاویر بر روی همه صفحات به طور خودکار با دستگاه بازدیدکننده منطبق می​شوند و در زمان بارگذاری صفحات کاهش فوق ​العاده ​ای خواهد داشت.

پیش نمایش وبسایت برای نمایشگرهای با اندازه‎های گوناگون

با استفاده از امکان پیش نمایش موبایل، مدیران محتوا می​ توانند ببینند که محتوا بر روی دستگاه​های گوناگون چگونه نمایش داده خواهد شد و با این امکان تنظیمات محتوا خود را بلافاصله انجام داده و در زمان صرفه ​جویی کنند.

طراحی واکنشگرا

با قابلیت طراحی واکنشگرا فایرنت، وب سایت طراحی شده شما به طور خودکار با هر اندازه صفحه​ ای منطبق میشود و خیلی ساده نسخه موبایل را از دسکتاپ تشخیص می​دهد.

قابلیت سفارشی سازی چیدمان‎ها برای موبایل‎ها

علاوه بر طراحی واکنشگرا، توسعه ​دهندگان می​توانند چیدمانها را سمت سرور هم کنترل نمایند. طراحی خاص برای یک تلفن همراه مشخص این تضمین را میدهد که سرعت لود بسیار خوب مدیریت خواهد شد.

تشخیص پیشرفته دستگاه‎ها

بوسیله امکان 51.degrees.mobil وب سایت اطلاعات دستگاه استفاده شده بوسیله بازدید کننده را بطورخودکار تشخیص ​میدهد. این به شما کمک میکند تا تجربه مشتریان را بر روی دستگاههای خاص بهینه نمایید.